ČÍSLO ÚČTU BC: 265 930 609 / 0300
Majitel účtu: Bulldog Club z.s.

 PŘIHLÁŠKA          PROPOZICE

 


 

Dne 27.06.2020 se konalo v Hostouni setkání zástupců klubů brachycefalických plemen se zástupci ČMKU, které inicializoval pan Jančík v souvislosti se současnou situací v Holandsku. Zápis z této akce najdete zde: http://www.cmku.cz/cz/novinky-148…
Za náš klub se zúčastnili tři zástupci. Po ukončení akce jsem hovořila se zástupci MSBMK o tom, jak řešit tuto situaci dříve, než dojde (i díky velmi silné negativní reklamě po celém světě a tím i velké dezinformovanosti veřejnosti) k totálnímu zákazu chovu našeho plemene. Předpokládala jsem, že se sejdeme i se zástupcem KAB ČR panem Koryntou, ten ale bohužel ihned po skončení odjel.
Dnes jsem mluvila přímo s poradkyní chovu pro AB z MSBMK paní Khorssani a shodly jsme se na návrhu podmínit uchovnění neinvazivním vyšetřením a to RTG srdce, trachey a vzhledem k tomu, že se v celém světě velmi sleduje vyšetření na HUU (Hyperurikosurie) i tímto testem. Domluvily jsme se, že budu kontaktovat pana Koryntu z KAB ČR a budu ji informovat o jeho stanovisku, stejně tak, jako budu informovat i Vás.


 

Akce Central European Bulldog of the year bude přesunuta na pozdější termín, budeme včas informovat!

Microsoft Office Word Icon PŘIHLÁŠKA              PROPOZICE                

Image result for pdf ikona BODOVACÍ TABULKA

Image result for pdf ikona  PROPOZICE+PŘIHLÁŠKA+BODOVACÍ TABULKA   

 

ZDRAVOTNÍ PROGRAM AB

1.     Co to je zdravotní program

2.     Protokol pro chovatele

3.     Zdravotní plakety

4.     Seznam schválených veterinářů

5.     Metodika pro veterináře

6.     Jak se můžu do programu zařadit

7.     Seznam psů - držitelů plaket - bude aktualizován

8.     Vzor formuláře

https://www.yumpu.com/xx/document/read/62664050/program

 

 

Vyjednali jsme pro naše členy 10% slevu na testy v laboratoři Genomia!

Pro členy klubu, po ověření členství, bude poskytnuta sleva 10 % na genetické testy. Podmínky pro poskytnutí slevy jsou uvedeny na http://www.genomia.cz/cz/terms_conditions/#kluby. Podmínkou pro získání slevy 10% na genetické testy je zadání objednávky online a uvedení informace o členství (výběr klubu v online objednávce testu).
Členství bude ověřováno na základě seznamu členů uvedeném na webových stránkách BC.

 


 


ZÁPISY Z ČLENSKÝCH SCHŮZÍ

ČS 2018                   ČS 2017                   ČS 2016                   ČS 2015                    ČS 2014                 ČS 2013               ČS 2012ZÁPISY Z VÝBOROVÝCH SCHŮZÍŽALOBA NA BULLDOG CLUB 2014